ua ru en
Увійти Ви ще не зареєстровані?

Про компанію

Компанія «СКБ Електронмаш» заснована в 1994 році. Величезний досвід у побудові систем автоматики, протягом короткого часу, дозволив зайняти компанії провідні позиції на ринку пожежної безпеки.

Основним видом діяльності компанії є розробка, впровадження, виробництво і реалізація повного спектру технічних засобів, для побудови систем пожежної сигналізації, автоматики пожежогасіння та димовидалення.

На протязі більш як чверть століття, які пройшли з дня створення, підприємство набуло великий досвід в роботі по виробництву систем автоматики, створило свої традиції і зарекомендувало себе як надійний та добросовісний партнер, який орієнтований на задоволення потреб споживача.

Підприємство має у своєму розпорядженні власну виробничу базу з потужним інженерним потенціалом, що забезпечує високий технічний рівень розробки виробів і мінімальні терміни їх освоєння. Ми прагнемо брати участь в проектах наших замовників на всіх етапах проектування, що дозволяє задовольняти реальні запити і їх бажання, підвищити ефективність розв'язуваних ними завдань.

За минулі роки створені бренди приймально-контрольних приладів «ВАРТА», інтелектуальних пожежних сповіщувачів серії «ПРЕМ'ЄР» знайшли своє застосування на десятках тисяч об'єктах різного призначення. Особливою гордістю компанії є адресні системи пожежної сигналізації, автоматики та управління «ВАРТА-АДРЕС», «CV1500», які за своїми характеристиками і можливостями перевершують аналоги провідних світових виробників.

Наше обладнання протягом тривалого часу успішно експлуатується на найбільших господарських об'єктах України, таких як "Арселор Міттал» Кривий Ріг, "Азовсталь", Дніпровський Меткомбінат, «Укртелеком», «Укрзалізниця» та на багатьох інших об'єктах, спортивних спорудах, житлової та комерційної нерухомості. Продукція експортується в Молдову, Францію, Білорусь, Казахстан, Румунію.

Вся продукція, що випускається (КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ) відповідає європейським нормам EN54, і має діючі сертифікати відповідності.

Місія:

Місією компанії «СКБ Електронмаш» є забезпечення своїх замовників широким спектром засобів, для побудови систем пожежної сигналізації, автоматики пожежогасіння та димовидалення  і сприяти її успіху на ринках України та країн Європи для ефективного захисту життя і майна споживачів.

Ми відчуваємо відповідальність перед клієнтом не тільки за реалізовану продукцію, а й за її подальшу долю. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи на всіх етапах (виробництво, інсталяція, сервісне обслуговування).

Ми перевершуємо очікування наших клієнтів. Ми професійно консультуємо клієнтів і завжди пропонуємо найкращі рішення в поєднанні з високою якістю продукції.

Стратегія:

Постійне підвищення конкурентноспроможності своєї продукції та капіталізації підприємства в цілому.