ua ru en
Увійти Ви ще не зареєстровані?

Про компанію

Компанія «СКБ Електронмаш» заснована в 1994 році. Величезний досвід у побудові систем автоматики, протягом короткого часу, дозволив зайняти компанії провідні позиції на ринку пожежної безпеки.

Основним видом діяльності компанії є розробка, впровадження, виробництво і реалізація повного спектру технічних засобів, для побудови систем пожежної сигналізації, автоматики пожежогасіння та димовидалення. За минулі роки створені бренди приймально-контрольних приладів «ВАРТА», інтелектуальних пожежних сповіщувачів серії «ПРЕМ'ЄР» знайшли своє застосування на десятках тисяч об'єктах різного призначення. Особливою гордістю компанії є адресна система пожежної сигналізації, автоматики та управління «ВАРТА-АДРЕС», яка за своїми характеристиками і можливостями перевершує аналоги провідних світових виробників.

Наше обладнання протягом тривалого часу успішно експлуатується на найбільших господарських об'єктах України, таких як "Арселор Міттал» Кривий Ріг, "Азовсталь", Дніпровський Меткомбінат, «Укртелеком», «Укрзалізниця», «Сєвєродонецький Азот» і на багатьох інших об'єктах, спортивних спорудах, житлової та комерційної нерухомості. Продукція експортується в Росію, Молдову, Францію, Білорусь, Казахстан, Румунію.

Вся продукція, що випускається (КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ) відповідає європейським нормам EN54, і має діючі сертифікати відповідності.