ua ru en
Увійти Ви ще не зареєстровані?

ПРИСТРІЙ УПРАВЛІННЯ УУ-2Б-2Ш-2П

ППКПіУ «Варта-1/832-У8» в складі УУ-2Б-2Ш-2П належить до приладів середньої інформаційної ємності. Для розширення функціональних можливостей і сфер застосування приладу (сигналізація, пожежогасіння), крім шлейфів пожежної сигналізації до 16 ШС, введені дві зони управління установками порошкового, аерозольного і газового пожаротушенія. В приладі встановлена ​​панель управління і індикації для керування двома незалежними зонами газового, порошкового, аерозольного пожежогасіння. На панелі розташовані кнопки ручного пуску, блокування пуску, перемикання режимів; індикатори стану пожежі, включення блокувань пуску.

Прилад має більше 30 вихідних ключів для управління світловим, звуковим оповіщенням, харчування пожежних сповіщувачів, формування сигналів «Несправність», «Пожежа», управління установками порошкового, аерозольного і газового пожежогасіння і розширені можливості по логічній обробці входів і виходів.

Шлейфи сигналізації приладу розділяються на пожежні та технологічні. Тип кожного шлейфу задається при програмуванні. Технологічні (логічні) шлейфи призначені для введення сигналів від сухих контактів інженерних пристроїв і можуть розрізняти до п'яти станів (крім КЗ і Обрив).

У комплект поставки входить конфігуратор.

За допомогою конфігуратора задаються необхідні параметри і режими роботи вузлів приладу (шлейфи, ключі).

Наявність порту RS485 дозволяє безпосередньо підключити прилад до персонального комп'ютера і в мережу приладів «Варта-1/832-У8» з виходом на ПК.