ua ru en
Увійти Ви ще не зареєстровані?

Загальний опис ППКП "Варта-Адрес"

Прилад приймально-контрольний пожежний адресний «Варта-Адрес» призначений для:

  • прийому і обробки інформації по адресним шлейфах сигналізації від адресних пожежних сповіщувачів та адресних блоків введення-виведення;
  • вироблення сигналів оповіщення про можливість виникнення пожежі, про виникнення пожежі, про несправності в системі як для безпосереднього сприйняття оператором, так і для передачі сигналів і видачі команд на інші пристрої;
  • побудови адресних установок пожежної сигналізації і автоматики на базі компонентів систем пожежних і управління адресних «Варта-Адрес».

Прилад «Варта-Адрес» підтримує до 15 адресних шлейфів, до 127 сповіщувачів та до 40 модулів введення-виведення в кожному шлейфі. У максимальній конфігурації прилад може підтримувати до 1905 сповіщувачів і до 600 модулів вводу-виводу.

Прилад має модульну конструкцію, що дозволяє гнучко і ефективно конфігурувати систему під конкретні завдання замовника і особливості об'єкта. Порти послідовних інтерфейсів дозволяють підключити до приладу комп'ютер, а також включити прилад в мережеву структуру системи пожежної безпеки об'єкта. Інтерфейс користувача приладу виконаний на основі рідкокристалічного графічного дисплея 240х128 пікселів і поворотного джойстика, продубльованого кнопками. Користувач легко може переміщатися по меню і виконувати необхідні операції з контролю та управління системою. Для виконання необхідних функцій для конкретного об'єкта прилад конфігурується за допомогою відповідного програмного забезпечення.

Прилад здійснює прийом адресних сповіщень про пожежу і несправності від компонентів АСПС (включаючи компоненти основного і резервного живлення), виробляє сигнали пожежної тривоги або несправності системи і здійснює подальшу передачу сигналів. Прилад дозволяє налаштовувати режими роботи кожного пристрою, незалежно вмикати / вимикати будь-який пристрій, включене в шлейф сигналізації, будь-який вихід, налаштовувати режими роботи кожного з виходів і реле в діалоговому режимі. Поточні стану налаштувань приладу запам'ятовуються в незалежній пам'яті. Незалежний вузол реального часу дозволяє вести запис і перегляд подій в хронологічній послідовності з прив'язкою до введених при запуску приладу дату і час. Кількість одночасно зберігаються останніх за часом записів в незалежній пам'яті журналу подій не менше 15000.

При отриманні повідомлення про пожежу або сигналу «Несправність» прилад відображає адреси компонентів, від яких отримано сигнал, і текстовий ідентифікатор місця розташування цих компонентів. Прилад має сертифікат відповідності EN 54-2.