ua ru en
Увійти Ви ще не зареєстровані?

Автономний сигналізатор диму пожежний СV212-12

Дорогі друзі! Багато хто з Вас в побуті стикався з передумовами пожежі. Забута на газовій плиті сковорідка або каструля, погано загашений недопалок сигарети, тління електропроводки та багато іншого, прикладів недбалого ставлення до вогню достатньо. Саме для запобігання важких наслідків вогню та диму, застосовується цей продукт, - Автономний сигналізатор диму пожежний СV212-12.

Він дуже простий у використанні, досить під'єднати клеми до батарейки (в комплекті поставки) і сигналізатор готовий до роботи. Його можна закріпити до будь-якої вертикальної або горизонтальної поверхні за допомогою 2-х шурупів або двостороннього скотча, а можна просто покласти на полицю або тумбочку.

Самостійно потрібно визначитися із зоною ризику, де розміщувати сигналізатор. Це може бути кухня, камінний зал, прасувальна, гараж, спальня або дитяча. При цьому необхідно пам'ятати, що дим має властивість підніматися вгору і там накопичуватися, тому для найбільш раннього виявлення диму необхідно розмістити сигналізатор по можливості вище.

СV212-12 має на корпусі дві кнопки. Одна для тестування, інша для скидання звуку. Так що при спрацюванні сирену можна вимкнути простим натисненням кнопки. Сирену Ви почуєте в будь-якому куточку Вашої квартири або будинку, 85 дБ - це досить голосно, - повірте.

За необхідності Ви можете пов'язати групу сигналізаторів між собою, з тильної частини для цього розташована клемна колодка на два входи. В цьому випадку при спрацюванні одного сигналізатора, вмикаються сирени у всієї групи пристроїв. Наявної в комплекті батарейки вистачає від 2-х до трьох років постійної роботи в черговому режимі. Поміняти її дуже просто, знайти в продажу батарейки типу "Крона", теж не складе великих труднощів.